شرایط اخذ ویزا توریستی ، تحصیلی و اقامتی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا Visitor Visa که زیر گروه Temporary Resident Visa یا TRV تقسیم‌بندی می‌شود، یکی از انواع ویزای کانادا است که دارنده آن می‌تواند بسته به نوع ویزای توریستی خود (سینگل کانادا، مولتی کانادا، سوپر ویزای کانادا) وارد خاک این کشور شده و هر بار تا مدت معینی در کانادا بماند.
مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا (سینگل و مولتیپل)

اقامت کانادا

از ابتدای سال 2015 برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا، روش اکسپرس انتری راه اندازی شده است. اکسپرس اینتری سیستم مهاجرت به کانادا را کاملا تغییر داد و پس از راه اندازی سیستم اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا، بسیار از متقاضیان که قبلا از روش معمول مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص فدرال اقدام میکردند پشت درهای بسته ماندند.
اطلاعات جامع درباره اکسپرس انتری

 

در بازار جهانی امروز، شرکت ها دیگر با مرز جغرافیایی محدود نمی شوند . بلکه امکان ثبت شعبه شرکت در کشورهای مختلف و انتقال نیروی متخصص و کارامد بر حسب نیازهای بازار مورد نظر، به شما مزیت رقابتی می دهد . براساس تحقیق مقایسه ای سازمانKPMG کانادا در میان کشورهای G7 کم هزینه ترین کشور برای سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار به حساب می آید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر مطلب درباره اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

 

به زودی تکمیل می گردد

 

برنامه های مهاجرت استانی کانادا (PNP)، یکی از روش های سریع و مهم Fast-track برای اخذ اقامت دائم کانادا است. بسیاری از استان های کانادا از شرایط اخذ اقامت علی الخصوص در موارد اقتصادی است.هر استان دارای شرایط منحضر به فرد و خاص است.دولت کانادا از اقدامات مهاجرتی و اقتصادی در این استانها بسیار استقبال می کند.دولت کانادا این امکان را برای شما فراهم می کند تا از بین استانهای واجد شرایط ، انتخاب کنید و یا اینکه گزینه های مطابق شرایط شما را پیشنهاد می دهد.

لیست استان های شامل برنامه تجاری و شرایط پذیرش

 

این روش در حال حاضر بسته است و تا اطلاع ثانوی امکان اقدام از این روش وجود نخواهد داشت.

 

با ویزای استارت آپ، کانادا به دنبال جذب کارآفرینانی است که پتانسیل راه اندازی شرکت های نوآور را داشته و می‌توانند ایجاد شغل نمایند.
از شرایط ویزای استارت آپ ، یکی از اصلی ترین شرایط آن ،عدم تمایل برای اقامت در کبک است.
اطلاعات جامع و کامل درباره اخذ ویزای استارت آپ کانادا.

 

فرد خوداشتغال نیروی کار خارجی است که تمام شرایط مهاجرت خوداشتغالی را داشته باشد و علاوه بر همه آنها آفیسر مهاجرت را قانع کند که توانایی راه اندازی بیزینس شخصی خود را دارد.

از تاریخ ۱۰ مارچ ۲۰۱۸، پرونده های جدید در گروه کشاورزان توسط اداره مهاجرت کانادا پذیرفته نمیشود.

    شرایط کلی
  • سابقه کار مرتبط
  • تمایل به خود اشتغال ماندن در کانادا
  • داشتن تمایل و توانایی در جهت کمک ویژه به فعالیت تجاری خاصی در کانادا
توضیحات تکمیلی درباره مهاجرت خود اشتغالی

ویزا تحصیلی

تحصیل در مدارس کانادا تجربه ای پرارزش است که مزیت های بسیاری دارد. کانادا کشوری زیبا، تمیز و امن است و نظام آموزشی آن در تمامی مقاطع تحصیلی جزو بهترینهای دنیاست. فرزندان شما درحین تحصیل، با فرهنگهای مختلف آشنا خواهند شد و چشم اندازهای جدید پیدا خواهند کرد. معلمین و مشاورین مدارس کانادا نیازهای دانش آموزان مهاجر را درک کرده و می دانند که آنها اغلب برای تطبیق با زندگی در یک کشور جدید به کمک احتیاج دارند. کارمندان مدارس معمولا به چند زبان مختلف مسلط هستند و دانش آموزان را مشتاقانه دررابطه با مسائل درسی و شخصی راهنمائی می کنند. دانش آموزان برای تحصیل در مدارس کانادا نیازی به مدرک زبان ندارند؛ آنها پس از تعیین سطح، در حین تحصیل در کلاسهای عادی، در دوره های فراگیری زبان نیز شرکت میکنند.

اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا در سه مقطع :

  • مدارس
  • کالج
  • دانشگاه
مدارک و شرایط اخذ ویزا تحصیلی

 

جهت ارزیابی شرایط اخذ ویزا کانادا ، اطلاعات و مشخصات خود را در فرم ارزیابی اقامت کانادا را وارد نمایید ، تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.