اخذ اقامت کانادا از طریق خرید کسب و کار

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری OWNER OPERATOR
اخذ اقامت کانادا از طریق OWNER OPERATOR

کشور کانادا به علت چند ملیتی بودن ، تنوع تقاضا برای انواع خدمات و کالاها و همچنین وجود بازار بزرگ و پر متقاضی آمریکا در همسایگی آن ،یکی ار بهترین کشورها برای سرمایه گذاری و راه اندازی تجارت به حساب می آید.

چنانچه  قصد خرید بیزینس ،سرمایه گذاری و یا مشارکت تجاری در یک کشور دیگر  را دارید، کانادا یکی از بهترین گزینه هاست  زیرا از این طریق  به سرمایه گذاران خارجی امکان اخذ اقامت و اجازه کار می دهد .

روش Owner operator همان طور که از نامش پیداست به افراد غیر مقیم  این امکان را می دهد که از طریق مالکیت ، مدیریت و اجرای یک کسب و کار ، اجازه کار و اقامت در کشور کانادا را دریافت کنند .

در این روش این مالکیت می تواند از طریق خرید یک کسب و کار و یا سرمایه گذاری و مشارکت با یک فرد کانادائی صورت پذیرد . اما نکته حائز اهمیت آن است که بر اساس قوانین جدید کشور کانادا ، متقاضیان تنها در صورتی که مالک حداقل ۵۱ درصد سهام تجارت مورد نظر باشند ، واجد شرایط ارائه درخواست دریافت اجازه کار یا همان (LMIA)   خواهند بود .

مزایای سرمایه گزاری از طریق خرید بیزنس و یا مشارکت تجاری در کانادا

مزایای سرمایه گزاری از طریق خرید بیزنس و یا مشارکت تجاری در کانادا
  • اخذ اقامت و اجازه کار در کانادا برای متقاضی اصلی به همراه همسر و فرزندان
  • امکان تحصیل رایگان فرزندان تا مقطع دیپلم
  • امکان ارائه درخواست اقامت دائم کانادا (PR) یک سال پس از اخذ اقامت و اجرای کسب و کار

متاسفانه این روزها بسیاری از افرادها و شرکت ها  با تبلیغات نامناسب ، وعده های دروغین و ارائه اطلاعات غلط و یا ناکافی در مورد این روش ، اقدام به جذب سرمایه متقاضیان  و خرید و فروش کسب و کارهای غیر واقعی و ورشکسته می کنند.

چنانچه قصد خرید بیزینس و سرمایه گذاری در کشور کانادا را دارید ، تیم ما با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت ، ،سرمایه گذاری و همکاری با گروهی حرفه ای از معتبرترین دفاتر حقوقی در کانادا ، آماده ارائه هر گونه راهنمایی و مشاوره در خصوص خرید کسب و کارهای موفق موجود در این کشور است و شما را پشتیبانی می کند تا از طریق ارزیابی دقیق و قانونی ارزش واقعی کسب کار مورد نظر ،توسط موسسات حسابداری مورد تایید دولت کانادا و پس از دریافت مجوز کار (LMIA)  ، در مسیر یک سرمایه گذاری موفق گام بردارید و اقامت و اجازه کار در کانادا را برای خود و خانواده خود کسب نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل با ما تماس بگیرید.   تلفن تماس :  ۲۲۵۷۵۰۳۰

فرم ارزیابی اقامت کانادا

Provincial Nominee Program (PNP) مهاجرت از طریق برنامه های استانی آلبرتا

Provincial Nominee Program (PNP) مهاجرت از طریق برنامه های استانی برتیش کلمبیا

راهنمای کامل اخذ ویزا و اقامت کانادا

Our Score
به این متن چند امتیاز می دهید.
به این متن چند امتیاز می دهید.

/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رایگان بودن وسایل نقلیه عمومی در زمان نمایشگاه ها

در کشورهای اروپایی و آمریکایی یکی از مسائل اصلی روز، بحث ترافیک و حمل و نقل افراد با وسایل نقلیه عمومی است. از جمله مواقعی که حمل و نقل افراد با وسایل نقلیه عمومی بسیار حائز اهمیت زمان برگزاری نمایشگاهها است.

فرانکفورت ، یکی از مدرنترین شهر های اروپا

قطعا وقتی به کشور آلمان سفر میکنید فارغ از اینکه در فرانکفورت باشید یا در یکی دیگر از شهرهای آن، نظم و انضباط و فرهنگ غنی مردمان، شما را متعجب خواهد ساخت.

فرانکفورت،یکی از قطب های اصلی نمایشگاه های تجاری

فرانکفورت با نام Frankfurt am Main از مهمترین و اصلی ترین شهرهای کشور آلمان در ایالت هسن میباشد که از لحاظ نمایشگاههای تجاری در سطح بین المللی و فرهنگی، همچنین ادبیات و علم، از ثروتمندترین مراکز اروپا بوده و به این شهر، قلب قارهی اروپا میگویند.

فرانکفورت ، یکی پر رفت و آمد ترین فرودگاه های اروپا

فرودگاه فرانکفورت (Flughafen Frankfurt am Main)، فرودگاه بین المللی آلمان بوده که پس از فرودگاههای هیترو لندن، شارل دوگل پاریس و آمستردام در رده ی چهارم پر رفت و آمدترین فرودگاههای اروپا قرار گرفته است.

قدیمی ترین پل چوبی اروپا،chapel bridge

پل چپل، واقع در شهر لوسرن در کشور سوئیس، از زیباترین و قدیمیترین پلهای چوبی اروپا محسوب میگردد که هر سال گردشگران زیادی با امید دیدن این پل زیبا به شهر نور یا شهر لوسرن سفر میکنند.

فاصله بارسلون با شهرهای دیگر اسپانیا

بارسلون شهری بندری است که حدود ۳ میلیون نفر جمعیت دارد و در بخش غربی دریای مدیترانه واقع شده است.

کاستا دل سول ، ۳۰۰روز آفتابی

کاستا دل سول، ساحل جنوبی اسپانیا است که به آن ساحل خورشید نیز میگویند زیرا حدود ۳۲۵ روز از ساحل، شاهد تابش نسبتا شدید آفتاب در آنجا هستید.

بروژ،یک افسانه ی بلژیکی

اگر قصد سفر به ونیز شمال اروپا را دارید و میخواهید تعطیلات رؤیایی را سپری کنید، ما شهر بروژ یا بروخه و یا بروگن را پیشنهاد میکنیم.

رستوران بلک هاووس

رستوران بلک هاوس گذشتهی بسیار جالبی دارد و شاید بد نیست بدانیم چگونه این رستوران شکل گرفت. Tin Vuong فرد و سرآشپزی آینده بین است.

بهترین فصل برای سفر به بارسلونا

برای سفر به بارسلونا، از شهرهای کشور اسپانیا، بسته به اینکه هدف از سفر شما به این شهر چیست، بهترین زمان یا فصل، متفاوت خواهد شد.