(PNP) مهاجرت از طریق برنامه های استانی آلبرتا

مهاجرت از طریق برنامه های استانی آلبرتا

استان آلبرتا  با طبیعت بکر و جذاب و سرشار از منابع طبیعی ،یکی از استان های غربی کانادا است  و از لحاظ مساحت بعد از کبک، انتاریو، بریتیش کلمبیا در رده چهارم قراردارد. مرکز آن ادمونتون، مهم‌ترین شهر آن کلگری است. رشته کوه‌های راکی در غرب اَلبرتا قراردارند و پارک جنگلی معروف Banff and Jasper در این استان واقع شده است .

معرفی استان آلبرتا

آلبرتا با وجود پیشرو بودن در زمینه صنعت نفت و گاز در جهان، همچنان پذیرای صنایع متفاوت و در حال رشد و همچنین خدمات اقتصادی می‌باشد. با کمک فرصت‌هایی که توسط این اقتصاد در حال رشد ارائه شده‌است، آلبرتا به یکی از مهم‌ترین مقصدها برای مهاجران به کانادا تبدیل شده‌است. امروزه آلبرتا بدون شک دارای شکوفاترین اقتصاد استانی در کانادا می‌باشد و در سطح جهانی به ارائه کیفیت بالای زندگی شناخته شده‌است.

Alberta Immigrant Nominee Program (AINP)

برنامه  مهاجرت استانی آلبرتا (AINP) متقاضیان واجد شرایط را  برای اقامت دائم در این استان کاندید می کند.متقاضیان باید مهارت و توانایی های لازم برای کاندید شدن جهت  فرصت های شغلی مورد نیاز این استان را داشته باشند.

چنانچه شخصی  از طریق این برنامه کاندید گردد میتواند برای اقامت دایم کانادا (PR)  به همراه همسر و فرزندان خود درخواست دهد.

Alberta Opportunity Stream   (AOS)

روشی است که به اتباع خارجی شاغل در این استان  و دانشجویان بین المللی که تحصیلات آکادمیک خود را در یکی از دانشگاه ها و یا کالج های مورد تایید این استان  به اتمام رسانده اند ، امکان ارائه درخواست اقامت داءم می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به آلبرتا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

Alberta Express Entry Stream

در این روش استان آلبرتا تعداد محدودی از کاندیدا های واجد شرایط در استخر اکسپرس انتری را  گزینش و برای آنها  دعوت نامه استانی صادر می کند.

کاندیدا هایی که توسط استان منتخب شوند ، ۶۰۰ امتیاز اضافه و دعوت نامه استانی (ITA)  جهت درخواست اقامت دائم از طریق اکسپرس انتری دریافت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در شرایط گزینش و مهاجرت به آلبرتا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

Alberta Self-Employed Farmer Stream

این برنامه به افراد با تجربه و علاقه مند در زمینه کشاورزی این امکان را می دهد که از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار های مرتبط به بخش مزرعه داری و کشاورزی در این استان سکونت و اقامت دائم کانادا را کسب نمایند.

فرم ارزیابی اقامت کانادا

Provincial Nominee Program (PNP) مهاجرت از طریق برنامه های استانی برتیش کلمبیا

راهنمای کامل اخذ ویزا و اقامت کانادا

Our Score
به این متن چند امتیاز می دهید.
به این متن چند امتیاز می دهید.

/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مالدیو جزیره ای بی انتها

معرفی چند مقصد بی نظیر در مالدیو : مالدیو تداعی کننده ی کلبه های روی آب و ساحل طبیعی است.بازدید کنندگان و گردشگرانی که به مالدیو سفر می کنند معمولا سرگرمی ها و مکان های تفریحی زیادی ،بیش از آنچه انتظار داشته باشند برای خوش گذرانی پیدا می کنند.هر فرد با توجه به علایق خود […]

برای رزرو هتل به نظرات گوگل میشه اعتماد کرد؟

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در انتخاب هتل استفاده از نظرات کاربران و مسافرانی است که قبلا از هتل استفاده کرده اند و در مورد آن نظر داده اند.از مهمترین مراجع بررسی این نظرات Google Review و سایت TripAdvisor است. زمانی که برای بررسی هتلی به یان نظرات مراجعه می کنید بهتر است […]

دیزنی ورلد در آگوست

چه چیزی به همراه داشته باشیم ؟ آب و هوا چطوره؟از چه جاهایی دیدن کنید ؟ ماه آگوست (مرداد – شهریور) بهترین زمان برای بازدید از دیزنی ورلد است.در این بازه زمانی افراد زیادی برای خوش گذرانی به این مکان سفر می کنند.بسیاری از گردشگردان از سراسر دنیا قبل از شروع فصل مدارس این مقصد […]

تجربه اولین سفر به اروپا

اگر تاکنون به اروپا سفر نکرده اید ، نکاتی جالب و موثر برای شما عنوان خواهم کرد که در سفر به کشور های اروپایی برایتان سودمند است.من و دوستم ماه گذشته سفر یک هفته ای به چند کشور اروپایی داشتیم که تجربه جدید به من آموخت.عنوان این تجارب برای شما خالی از لطف نخواهد بود. […]