آبگرم یونسان ژاپن

تا چه حد با آبگرم یونسان آشنایی دارید؟

اگر قصد سفر و بازدید از کشور ژاپن را دارید و یا حتی قصد اقامت در این کشور را داشته باشید، آبگرم یونسان در این کشور، قطعا باید از گزینه های گردشگری شما باشد تا لذت سفر خود را چندین برابر سازید. در این مقاله به طور کامل به معرفی و بررسی این محل اقامتی همراه با آبگرم میپردازیم که نام کامل آن Hakone Kowakien Yunessun میباشد که به آن آبگرم یونسان یا به اختصار یونسان نیز میگویند که در شهر هاکونه یا Hakone واقع است.

شهر هاکونه، خارج از توکیو، پایتخت ژاپن میباشد که باید با قطار به آنجا بروید که در طول مسیر، کوه ها و چشمه های آبگرم متعددی را مشاهده خواهید کرد که قطعا دیدن و تجربه آبگرم یونسان میتوان فراموش نشدنی باشد. برای رسیدن به آبگرم یونسان از توکیو، ۲ ساعت زمان میبرد. قبل از اینکه وارد این مکان شوید به شما مچ بندی داده میشود که هم به عنوان کلید کمدی شما عمل میکند و هم تمامی خریدها و اجاره های شما را در داخل این مکان ثبت میکند. اگر با خود لباس شنا و حمام مناسبی نیاورده باشید، اصلا نگران این موضوع نباشید چرا که برای استفاده از آبگرم یونسان، سرویس کامل را به صورت اجارهای در اختیار شما قرار خواهند داد.

آبگرم یونسان در ژاپن، تجربهای بسیار متفاوت

ویژگی های جالب آبگرم یونسان

آبگرم یونسان دارای ۲ بخش مجزا و با قوانین متفاوت میباشد که باید بسته به نوع سلیقه و روحیات خود یکی از این دو مورد را انتخاب کنید؛ ناحیه یونسان که باید لباس شنا و فرم مناسبی را با خود بیاورید و یا اجاره کنید و بخش دوم نیز Mori-no-Yu میباشد که شبیه به آبگرمهای سنتی ژاپن است و هیچ لباسی نباید بر تن داشته باشید.

به محض ورود به داخل محوطه آبگرم یونسان، استخر آبی بزرگ با تم مدیترانه ای توجه شما را جلب خواهد کرد که به آن Gods of the Aegean Sea نیز میگویند که دارای جکوزی و استخر مخصوص کودکان نیز هست. در ادامه با بخشی مواجه میشوید که طراحی آن مبتنی بر یک افسانه است و طبق آن در زمان های قدیم و باستان، کلئوپاترا و کویین ماری عادت به استفاده از استخری پر از نوشیدنی الکلی داشتند تا جوانی خود را به دست بیاورند. در این بخش از آبگرم یونسان نیز چنین دکوری، بطری بزرگ نوشیدنی الکلی، آب قرمز و بوی آن، قرار داده شده و در بخشی نیز دمای آب را به شما نشان خواهد داد. اکثر گردشگران این بخش را انتخاب میکنند.

آبگرم یونسان، استخر نوشیدنی الکلی

بخش دیگر آبگرم یونسان، به استخر قهوه اختصاص یافته است. قهوه با خاصیت جوان سازی و تسکین درد و خستگی، بسیار معروف میباشد و در این استخر نیز از قهوه کاملا طبیعی استفاده میشود. در استخر نوشیدنی الکلی و هم در این استخر، هر چند ساعت یک بار، پرسنل آبگرم یونسان با در دست داشتن قهوه و نوشیدنی الکلی کاملا طبیعی، وارد شده و به داخل استخر میریزند که حس بسیار عجیب و هیجان انگیزی به شما خواهد داد.

استخر قهوه در آبگرم یونسان

استخر معروف دیگر آبگرم یونسان، استخر چای سبز آن است که با داشتن رنگی سبز و رایحهی فوق العاده آن، احساس راحتی و شادابی خاصی را به شما منتقل میسازد. در بیرون از محوطهی آبگرم یونسان نیز میتوانید از سرسرههای آبی و منظره کوههای اطراف استفاده کنید.

استخر چای سبز، آبگرم یونسان

آبگرم یونسان در تمامی روزها برای استفاده عموم باز میباشد. بخش اول آن از ساعت ۹ صبح تا ۷ شب و بخش دوم آن از ۱۱ صبح تا ۸ شب باز میباشد. هزینه استفاده از آبگرم یونسان نیز به شرح زیر میباشد:

اگر تنها بخش اول را استفاده کنید؛ برای بزرگسالان ۲۹۰۰ ین و برای کودکان ۱۶۰۰ ین – اگر تنها از بخش دوم استفاده کنید برای بزرگسالان ۱۹۰۰ ین و برای کودکان ۱۲۰۰ ین – و اگر از هر دو بخش آبگرم یونسان استفاده کنید برای بزرگسالان ۴۱۰۰ ین و برای کودکان ۲۱۰۰ ین هزینه در برخواهد داشت.

Our Score
به این متن چند امتیاز می دهید.
به این متن چند امتیاز می دهید.

/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • بیشتر بخوانید

  آیا می دانستید که تعداد خیابان های پاریس به بیش از ۶۱۰۰ مسیر میرسد؟

  آیا می دانستید که تعداد خیابان های پاریس به بیش از ۶۱۰۰ مسیر میرسد؟ پاریس پایتخت و بزرگترین شهر فرانسه میباشد. در شمال فرانسه، کنار رودخانه سن و …

  همه چیز درباره برج ایفل

  از مشهورترین و پربازدیدترین مکان های گردشگری شهر پاریس، برج ایفل است که متریال ساخت آن آهن میباشد و بدون در نظر گرفتن آنتنی …

  کلیسای جامع نوتردام

  کلیسای جامع نوتردام که در مرکز پاریس واقع شده است، در گروه بزرگترین ساختارهای مذهبی و معماری جهان مربوط به سبک گوتیک میباشد که سال ساخت آن از ۱۱۶۳ تا ۱۳۴۵ میلادی طول کشید.

  پاریس در ابتدا شهری رومی به نام LUTETIA بود

  پاریس که پایتخت و بزرگترین شهر فرانسه میباشد، در شمال فرانسه، کنار رودخانه سن و در مرکز ناحیه ایل دو فرانس (پاریس رجین) قرار گرفته است. این شهر سرسبز از جمله شهرهای محبوب و گران قیمتی است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود اختصاص میدهد.

  آشنایی با برلین ، پایتخت آلمان

  برلین پایتخت آلمان بوده و با مساحت ۸۹۲ کیلومتر مربع میباشد. این شهر از سمت شرق با آلمان، از غرب با لهستان همسایه میباشد.

  خیابان زایل فرانکفورت

  خیابان زایل به آلمانی سایل (Zeil)، خیابانی در شهر فرانکفورت آلمان میباشد که قدمت ساخت آن به قرن ۱۴ میلادی بازمیگردد و مشتق شده از کلمه آلمانیِ Zeile به معنای خط یا ردیف نسبتا صاف گرفته شده است

  آبگرم یونسان ژاپن

  اگر قصد سفر و بازدید از کشور ژاپن را دارید و یا حتی قصد اقامت در این کشور را داشته باشید، آبگرم یونسان در این کشور، قطعا باید از گزینه های گردشگری شما باشد تا لذت سفر خود را چندین برابر سازید.

  واتیکان ، کوچکترین دولت شهر مستقل جهان

  واتیکان، کوچکترین کشوری است که در پایتخت کشوری دیگر، یعنی رم پایتخت ایتالیا، قرار گرفته است و مرکز فرماندهی و فعالیت رهبران کاتولیک جهان میباشد.

  نکات سفر به پاریس

  وقتی قصد سفر به پاریس را داشته باشید، حتی اگر برنامه ریزی دقیقی نیز صورت گرفته باشد، یقین داشته باشید که بعید است بتوانید تمامی مکانهای دیدنی آن را مشاهده کنید

  تجربه سفر به ابیزا

  ایبیزا یا Ibiza از جمله جزیره های توریستی جهان است که بر روی دریای مدیترانه قرار دارد و هر سال شاهد ورود افراد زیادی به سمت خود میباشد.