سفر ۳ روزه به لندن

برای تعطیلات آخر هفته در تابستان لندن یکی از بهترین مقصد های گردشگری است.

سفر به لندن
لندن

پس برای سفر به لندن حتما کفش و لباس راحت همراه داشته باشید.با توجه به آب و هوای لندن و احتمال بارش باران لباس اضافه در کوله خود همراه داشته باشید.زمانی که قصد عبور به طرف مقابل خیابان را دارید اول سمت راست را نگاه کنید !!!! در انگلیس فرمان ماشین سمت راست است و از سمت چپ خیابان عبور می کنند.پس برای عبور از خیابان سمت راست را اول نگاه کنید.

اولین موزه عمومی جهان

ساخت موزه British Meuseum درسال ۱۷۵۳ آغاز شد و در سال ۱۷۵۹ به بهره برداری رسید تا اولین موزه عمومی جهان نام بگیرد.مسلما یکی از بهترین موزه هایی که در آن آثاری از ۲ میلیون سال قبل را در خود نگه می دارد است.از سنگ نوشته های مصر باستان ، مجسمه های برنزی بنین و مجسمه های کلاسیک پارتنون یونان باستان در این موزه یافت می شود.

بازدید این موزه همه روزه رایگان می باشد.در برخی از نمایشگاه ها و سالن های ویژه ملزوم به پرداخت هزینه هستید.زمان مورد نیاز برای بازدید از این موزه ۲ تا ۳ ساعت است.

موزه ملی بریتانیا

چشم لندن Coca-Cola London Eye

اگر برای اولین بار به لندن سفر می کنید حتما به چشم لندن هم سری بزنید !!! چشم لندن جایی است که شما می توانید از بالای آن سراسر شهر و معماری سنتی و مدرن آن را مشاهده کنید.هر شخصی که به لندن می رود یکی از جاهایی که حتما باید ببینید این مکان است.در زمان غروب آفتاب از بالای این نماد شهر دیدنی است.

چشم شهر لندن

نوازنده های خیابانی ، چرخ های نوشدنی سیار،عاشقان اپرا ،تئاتر خیابانی ،فروشگاه ها،رستوران ها هم زمانی حدود ۲ تا ۳ ساعت برای گردش شما را نیاز دارد.اگر برای دفعه اول به لندن سفر می کنید حتی الامکان زمان رسیدن خود را در روز و آفتابی بودن آن تنظیم کنید تا از زیبایی آن بیشتر لذت ببرید.

Buck House

اگر از علاقه مندان به خاندان سلطنتی یا جمهوری خواهان یا حتی مخالف دولت این کشور هستید ، نمی توانید از دیدن Buck House صرف نظر کنید.این خانه به راستی تکه ای از تاریخ این کشور و جهان است.اگر به این مکان رفتید حتما از گالری ملکه ، یکی از بزرگترین کلکسیون های هنری جهان و باقی مانده از اروپای باستان دیدن نمایید.

کاخ باکینگهام

کاخ باکینگهام در تابستان معمولا همه روزه پذیرای مراجعه کنندگان است.حتما برای دیدن این مجموعه قبل از سفر به تقویم و مناسبت های مذهبی انگلستان مراجعه کنید تا از تداخل در برنامه بازدید شما جلوگیری شود.زمان مورد نیاز برای بازدید از این مجموعه ۱ تا ۲ ساعت می باشد.

کاخ Westminster

مجلس پارلمان ،خانه برج الیزابیت معروف به برج سنت استفن که به زنگ بزرگ داخل آن یعنی Big-Ben معروف است.یکی از تصاویر زیبا و جذاب شهر لندن این کاخ است که متضاد با ساختمان های اطرف آن است.بازدید پارلمان برای بازدید کنندگان آزاد است.ولی برای بازدید از کاخ الیزابت فقط شهروندان انگلیسی اجازه بازدید از این کاخ و زنگ Big Ben را دارند.زمان کافی برای بازدید این اثر ۱ تا ۲ ساعت است.

شاید شما اسم ویل و کیت را شنیده باشید ، نام آخرین عشاقی که خبرها را به سوی خود کشانده اند.سالها قبل تر از موبدان سلطنتی که Westminster Abbey را به خود اختصاص بدهند و حتی زمانی که ۳۰۰۰ نفر اعم از شاعر و نویسنده و هنرمند در این مکان دفن شده اند.در مراسم مذهبی و روزهای شنبه این مکان باز است.زمان مورد نیاز برای بازدید از این مکان ۱ تا ۲ ساعت است.

شاهکار کریستفن وارن کماکان احترام و وجهه خاصی به لندن می بخشد.زمانی که از بیرون به این ساختمان زیبا نظاره می کنید حتما برای دیدن داخل آن هم برنامه ای داشته باشید.زمان مورد نیاز برای این مجموعه ۱ تا ۲ ساعت است.

مسلما بزرگترین صادرات انگلیس آثار و مجموعه های شکسپیر است و بازدید از مکانی که به اجراهای بسیاری از این هنرمنر فقید را به خود دیده است خالی از لطف نیست.سالن تئاتر سرباز و بازسازی شده درست همانند ساخت اولیه آن این نمایشها را به سال های نوشته شده خود می برد.اگر برای تماشای تئاتر به این مکان مراجعه می کنید حداقل ۲ تا ۳ ساعت زمان نیاز دارید.

پل معلق لندن

پل معلق لندن ، که یکی از نمادهای شهر لندن است ،یکی از معروفترین سازه های این شهر و کشور و دنیا است.حتی سازه این پل با سایر پل های معلق جهان متفاوت است.نمای بی نظیر این پل و منظره آن در شب مکانی فوق العاده برای عکاسی است.

پل معلق لندن

کاخ سلطنتی لندن

کاخ سلطنتی لندن که به راستی نمادی از لندن و انگلیس است و در خود تاریخی هزار ساله را گنجانده است ،از خون هایی که ریخته شده ، تا قبر ها و یادبودهای بسیاری که در این کاخ وجود دارد.جواهرات سلطنتی و آثار بی نظیر این کاخ شما را شگفت زده خواهد کرد.

برای اینکه از زمان بهترین بهره را ببرید از دیدن جواهرات شروع کنید و به سوی دیگر حرکت کنید.

کاخ تاریخی لندن
کاخ تاریخی لندن
Our Score
به این متن چند امتیاز می دهید.
به این متن چند امتیاز می دهید.

/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مالدیو جزیره ای بی انتها

معرفی چند مقصد بی نظیر در مالدیو : مالدیو تداعی کننده ی کلبه های روی آب و ساحل طبیعی است.بازدید کنندگان و گردشگرانی که به مالدیو سفر می کنند معمولا سرگرمی ها و مکان های تفریحی زیادی ،بیش از آنچه انتظار داشته باشند برای خوش گذرانی پیدا می کنند.هر فرد با توجه به علایق خود […]

برای رزرو هتل به نظرات گوگل میشه اعتماد کرد؟

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در انتخاب هتل استفاده از نظرات کاربران و مسافرانی است که قبلا از هتل استفاده کرده اند و در مورد آن نظر داده اند.از مهمترین مراجع بررسی این نظرات Google Review و سایت TripAdvisor است. زمانی که برای بررسی هتلی به یان نظرات مراجعه می کنید بهتر است […]

دیزنی ورلد در آگوست

چه چیزی به همراه داشته باشیم ؟ آب و هوا چطوره؟از چه جاهایی دیدن کنید ؟ ماه آگوست (مرداد – شهریور) بهترین زمان برای بازدید از دیزنی ورلد است.در این بازه زمانی افراد زیادی برای خوش گذرانی به این مکان سفر می کنند.بسیاری از گردشگردان از سراسر دنیا قبل از شروع فصل مدارس این مقصد […]

تجربه اولین سفر به اروپا

اگر تاکنون به اروپا سفر نکرده اید ، نکاتی جالب و موثر برای شما عنوان خواهم کرد که در سفر به کشور های اروپایی برایتان سودمند است.من و دوستم ماه گذشته سفر یک هفته ای به چند کشور اروپایی داشتیم که تجربه جدید به من آموخت.عنوان این تجارب برای شما خالی از لطف نخواهد بود. […]