توجه داشته باشید که :

با کلیک بر روی لینک های زیر شما هتل های هر شهر را به صورت پیش فرض مشاهده می نمایید، که با استفاده از گزینه تغییر جستجو می توانید تاریخ را با توجه به برنامه سفر خود تعیین کنید و قیمت ها را مشاهده نمایید.

* برای مشاهده بهترین آفرهای هتل در تاریخ مورد نظر بر روی گزینه " هتل های دارای تخفیف " در فیلتر ها کلیک نمایید.

 

رزرو هتل شیخ نشین امارات

دبی

دبی مدرن ترین شهر خاورمیانه یکی از بهترین مقاصد توریستی ایرانیان است که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را به هدف تفریح و خرید های تابستانه راهی این کشور می کند.
تا 40 درصد تخفیف
رزرو هتل دبی
رزرو هتل استانبول

استانبول

استانبول از بزرگترین و توریستی ترین شهرهای کشور ترکیه است و باعث شده تا گردشگران زیادی از سراسر دنیا استانبول را برای سفر انتخاب کنند.
تا 50 درصد تخفیف
رزرو هتل استانبول
رزرو هتل آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا مهم ترین شهر توریستی ترکیه است که هر ساله علی الخصوص در تابستان گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند.
تا 35درصد تخفیف
رزرو هتل آنتالیا

 

رزرو هتل پوکت

پوکت

پوکت بزرگترین جزیره تایلند می باشد که با نام مروارید دریای آندامان نیز شناخته می شود و به سبب سواحل زیبای خود و غواصی در آب های شفاف آن شهرت دارد.
تا 70 درصد تخفیف
رزرو هتل پوکت
رزرو هتل پاتایا

پاتایا

یکی از مشهورترین مناطق توریستی در جهان که خیلی ها برای ریلکس کردن و لذت بردن از نور خورشید در کنار دریا یا قایق سواری به جزایر این منطقه مسافرت می نماییند
تا 50 درصد تخفیف
رزرو هتل پاتایا
رزرو هتل آنتالیا

بانکوک

یکی از شهرهای افسانه ای آسیا پراز خیابان های شلوغ و پر هیاهو، مغازه های متنوع، غذاهای خیابانی خوشمزه و ارزان این ها همه را در سفر به بانکوک می توانید ببینید.
تا 35درصد تخفیف
رزرو هتل بانکوک

 

هتل های دوحه قطر

دوحه

قطر، سرزمینی غنی از فرهنگ، مناظری دیدنی با شهرت جهانی و معماری قابل توجه اش، جایی است که باید آن را از نزدیک دید تا باورش کرد. با نادیا پرواز همراه شوید و درباره 5 مکان دیدنی دوحه، پایتخت قطر بیشتر بخوانید.
تا 40 درصد تخفیف
رزرو هتل دوحه
رزرو هتل بالی اندونزی

بالی

بالی جزیره خدایان، جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان و بزرگترین کشور مسلمان جهان یعنی کشور اندونزی است. این جزیره دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند را به هم پیوند داده است و در نتیجه این وصلت خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردارگردیده است
تا 50 درصد تخفیف
رزرو هتل بالی
رزرو هتل کوالالامپور

کوالالامپور

کوالالامپور به عنوان یک جامعه چند فرهنگی شناخته می شود. مالزیایی ها، چینی ها و هندوها نژادهای اصلی ساكنان این كشور ملیتی تشكیل می دهند و یکی از دیدنی ترین و توریستی ترین شهرهای دنیا به حساب می آید.
تا 70 درصد تخفیف
رزرو هتل کوالالامپور

 

رزرو هلت شانگهای چین

شانگهای

شانگهای بزرگ‌ترین شهر کشور چین و دومین شهر بزرگ جهان و همچنین پرجمعیت‌ترین شهر جهان است. این شهر را با نام جنگل آسمان‌خراش‌ها می‌شناسند.
تا 30 درصد تخفیف
رزرو هتل شانگهای
رزرو هتل پکن

پکن

شهر پکن چین پایتخت کشور چین یکی از چهار ناحیه خود مختار استان چین ، شهری است که در آن فرهنگ قدیم و زندگی مدرن بخوبی یکپارچه شده است
تا 20 درصد تخفیف
رزرو هتل پکن
رزرو هتل گوانجو

گوانجو

سومین شهر بزرگ کشور چین بعد از پکن و شانگهای می باشد، و قطب تجاری این کشور به شمار می رود. گوانجو در جنوب کشور چین واقع شده و پایگاه بازرگانان آسیایی است
تا 35درصد تخفیف
رزرو هتل گوانجو